El anuncio Toyota Hilux pick-up en venta por subasta se ha vendido y no está incluido en la búsqueda.
Anuncios similares
Vendido
1/59
Marca:
Toyota
Modelo:
Hilux
Tipo:
pick-up
Año de fabricación:
2018
Primera matriculación:
2018-04-19
Kilometraje:
98.517 km
Cantidad de asientos:
5
Peso bruto:
3.210 kg
Ubicación:
Suecia Karlstad6609 km de usted
Fecha de publicación:
más de 1 mes
Id. de stock del vendedor:
2066633
Subasta:
1
Fecha de finalización:
2024-08-13 10:32
Descripción
Número de puertas:
4
Dimensiones totales:
5,33 m × 1,855 m × 1,815 m
Motor
Potencia:
150 Hp (110 kW)
Combustible:
diésel
Euro:
Euro 6
Caja de cambios
Tipo:
automático
Equipo adicional
Tracción a las cuatro ruedas:
Estado
Estado:
usados
Información adicional
Color:
blanco
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända fel:Elfel/elnät urlagt på båda sidor
Många felkoder på displayen, se bild 49
Går ej igenom en besiktning utan att först åtgärda okänt antal fel
Okänt hur många fel bilen har
Smutsig, se bilder
Trasig baklykta vänster sida, se bild 22 och filmen
Träbitar nedstuckna i rutorna i baksätet, okänt varför
Kosmetiska brister såsom repor, rost, bucklor, stenskott och stort antal märken förekommer, se bilderService:Information saknas
Skatt/årsavgift: 5952 kr
Årskatt betald t o m: 20240831
Däck: 265/65R17
Fordonsstatus: Påställd
Körförbud: Ja, 2023-06-27
Senaste godkända besiktning: 20220427
Besiktigad till och med: 20230630
Föreläggande t o m: 20230626
Antal nycklar: 2
Fordonskategori EU: N1G
Information om lasthjälp: Hämtas mån-fre mellan 6-18 ring och boka tid innan
Max släpvagnsvikt: 3200 kg
Lastutrymmets längd: 1555 mm